KONST / Litografier / Tryck 8873043
nr 887 3043
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Tryck, Max Walter Svanberg (1912-1994), signerad, 223/300, 93 x 62
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 april 2014
kl 19:55:59
150 kr
500 kr
400 kr
600 kr
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg